O firmie

Siedziba Sarko Investments
Siedziba Sarko Investments

Korporacja Inwestycyjna "Sarko Investments" powstała w 2002 roku. Jesteśmy firmą developerską, czyli gwarantującą naszym klientom kompleksową i elastycznie dostosowaną do ich potrzeb obsługę.

Wyszukujemy miejsca niebanalne, o doskonałym położeniu, zapewniające spokojne i czyste otoczenie.

Celem naszej pracy jest stale rosnąca liczba zadowolonych Klientów, którzy stali się właścicielami wymarzonego domu, bądź też dzięki nam znaleźli doskonały sposób na zainwestowanie pieniędzy.

Profesjonalizm firmy wyraża się nie tylko w porządnym, terminowym i jakościowo dobrym budowaniu, ale również w bezpieczeństwie prawnym naszych Klientów, a także w dbałości o ich pieniądze, poprzez pomoc w wyborze możliwie najlepszej formy finansowania ich budowy.

Szczególny nacisk firma kładzie na wysoki poziom realizacji inwestycji, które wykonane są wyłącznie z najwyższej klasy materiałów. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi podwykonawcami, których wieloletnie doświadczenie jest gwarancją satysfakcji.

Wyprzedzając oczekiwania naszych Klientów proponujemy im także wizualizacje w systemie 3D wybranych przez nich nieruchomości.

Co nas wyróżnia

  • Nasze projekty zawsze są dopracowane i wykonane w nowoczesnej aranżacji i ciekawych lokalizacjach
  • Zawsze dbamy o wysoką jakość wykonywanych przez nas prac
  • Zapewniamy wykwalifikowane ekipy budowlane
  • Do budowy stosujemy zawsze materiały posiadające odpowiednie certyfikaty lub atesty
  • Niezwłocznie reagujemy na zapytania naszych klientów poświęcając im tyle czasu ile od nas wymagają